Kvalitní razítka online, výroba razítek online, online razítka Colop a Trodat

Volejte 737 27 89 89, e-mail: objednavkyrazitka@seznam.cz

Rozvoz Praha - razítka Vám dopravíme do firmy či domů za 47 Kč
Razítka Praha

Razítka Praha

Razítka online Praha
Kulaté razítko pro soudního znalce je odlišné od běžných razítek pro firmy a OSVČ, která vůbec nemusí být používaná (razítko není povinné) a nemají tedy stanovené povinné náležitosti.
Znalecká razítka patří do kategorie razítek se státním znakem. Výroba těchto razítek musí být v souladu se zákonem č. 352/2001 Sb. o užívání symbolů České republiky. Úřední kulatá razítka se státním znakem vytváří otisk o průměru 20 mm, 25 mm nebo 36 mm, státní znak je vyobrazený veprostřed, po obvodu je označení oprávněné osoby. Otisk razítka se státním znakem je jednobarevný. Pokud oprávněná osoba disponuje více úředními razítky se státním znakem, musí jednotlivá razítka být odlišená pořadovým číslem, samozřejmě vzestupnou řadou rostoucí po jedné, ale konrkétní podoba pořadových čísel určna není, většinou se používá číslice mezi pomličkami (např. -6-).
Otisk razítka pro soudního znalce je modrý, přesnou grafickou podobu znalcům vydává správa příslušného Krajského soudu, tedy soudu, který má daného znalce ve svém seznamu zapsaného. Kulaté razítko soudního znalce obsahuje znalcovo jméno a příjmení, akademický titul či tituly, vědeckou hodnost, odvětví či obor, pro který je v seznamu soudních znalců uveden.
Pro výrobu znaleckého razítka je nezbytně nutné dodat osvědčení a jmenovací dekret, také vzor otisku vydaný Krajským soudem (dokumenty se dají ověřit mimo jiné v seznamu znalců na portálu justice.cz).
Na výrobu znaleckých razítek se používají hlavně razítka Colop Printer R 40, která mají maximální průměr otisku 40 mm, avšak pro znalecká razítka se použije pouze stanovený průměr 36 mm. Alternativou je razítko Trodat Printy 46040, jedná se o razítko se stejným rozměrem jiné značky. Použít se dá i kovové profesionální razítko - Colop Expert R 3040. V neposlední řadě může znalec používat i kulaté dřevěné razítko - zákonem je stanovena podoba otisku, ne razítek jako takových, takže rukojeť může být plastová, kovová i dřevěná. Ovšam k dřevěnému razítku by znalce potřeboval i modrou razítkovou podušku.
09.09.2014 21:27:46
prodej-razitek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one